Autoškola pro malé a velké STRAŠPYTLÍKY

PROGRAM KTERÝ PRACUJE S VAŠÍ STRACHEM

9 let se v autoškole věnuji práci se strachem z řízení. Je opravdu velké množství lidí, kteří mají strach, cítí stres a úzkost už jen z představy, že by měli sednout za volant. Téměř denně za mnou přichází muži i ženy napříč generacemi, kteří mají strach z řízení nebo udělali řidičák, ale nikdy nezačali samostatně jezdit, protože se bojí. Bojíte se řídit? Bojíte se, že způsobíte dopravní nehodu nebo, že vás někdo smete ze silnice? Bojíte se z důvodu dopravní nehody nebo že se vašemu blízkému stalo něco zlého v autě? S námi už nemusíte… Celým kurzem Vás provede naše trpělivá učitelka, která má několikaletou praxi a psychologickou průpravu. Pojďme spolu zkusit překonat váš strach… Vím jak na to. Autoškola pro strašpytlíky je program ušitý přímo na míru. Naučíme vás řídit tak, aby váš strach úplně vymizel nebo abyste jej měli alespoň pod kontrolou, když se objeví. Vezmeme to společně krok po kroku:

 1. Nejdříve se sejdeme u nás v autoškole, dáme si kávu/čaj a popovídáme si o vás a vašem strachu. Zároveň se seznámíte s učitelkou se kterou budete jezdit. Je pak pouze na vás zda se do toho rozhodnete jít. 🙂
 2. Poté teprve začneme řešit formality a potřebnou administrativu.
 3. Vymyslíme plán vašich jízd i teorie, tak aby vám vyhovoval.
 4. Pomalu a v klidu začneme s teoretickou částí a jízdními hodinami.

V programu  máme dost času i na povídání si o tom co se cestou stalo a na přesně takové tempo jaké budeme potřebovat . Nikdo na vás nebude spěchat a už vůbec ne křičet. Vše si budeme vysvětlovat a trénovat tak dlouho až bude vše úplně jasné a bude z vás řidič. Naučila sem řídit mnoho lidí se strachem či obavami, kteří si mysleli že nikdy řídit nebudou a … nyní řídí! 🙂 Pojďte to taky zkusit! Vaše HeleAutoškola

V ceně kurzu je standardní nabídka: 

 • 28 jízdních hodin
 • hodiny teorie individuálně, společné se skupinou + online výuka
 • kurz první pomoci
plus něco navíc: 
 • 2 jízdy nad rámec, pro hlubší nácvik situací, kde si nejste jisti
 • závěrečná zkouška nanečisto
 • délku kurzu si určujete sami většinou 2-3 měsíce

V ceně kurzu je standardní nabídka: 

 • 28 jízdních hodin
 • hodiny teorie individuálně, společné se skupinou + online výuka
 • kurz první pomoci
plus něco navíc:
 • 12 jízd nad rámec, pro nácvik situací, kde si nejste jisti
 • závěrečná zkouška nanečisto
 • délku kurzu si určujete, sami většinou 2-3 měsíce