Autoškola pro malé a velké STRAŠPYTLÍKY

PROGRAM, KTERÝ PRACUJE S VAŠÍM STRACHEM, ANEB CO JE TO KURZ PRO MALÉ STRAŠPYTLÍKY

Bojíte se řídit?

Bojíte se, že způsobíte dopravní nehodu?

Bojíte se, že někdo způsobí nehodu vám?

Zažili jste dopravní nehodu?

Stalo se někomu z vašich blízkých něco zlého v autě?

Máte strach z nečekaných situací?

Jste přehnaně zodpovědní?

Chtěli byste se pokusit najít v řízení i radost…

Pak je tento kurz právě pro vás. Díky dlouholetým zkušenost umíme se strachem z řízení pracovat v jeho nejrůznějších podobách. Také jsme schopno poskytnou, pokud bude třeba, další kontakty na odborníky pro práci se strachem a úzkostí. Celým kurzem vás provedou naše učitelky, které obě mají mnohaletou praxi a psychologickou průpravu. Naučíme vás řídit tak, aby váš strach úplně vymizel nebo jste jej měli alespoň pod kontrolou.

Pojďme na to krok po kroku:

 1. Sejdeme se v kanceláři autoškoly a v klidu si popovídáme o příčinách vašeho strachu. Také se seznámíte s učitelkou, se kterou budete jezdit. Zároveň se seznámíte s učitelkou, se kterou budete jezdit. Je pak pouze na vás zda se do toho rozhodnete jít.
 2. Poté teprve začneme řešit formality a potřebnou administrativu.
 3. Vymyslíme plán vašich jízd i teorie, tak aby vám vyhovoval.
 4. Pomalu a v klidu začneme s teoretickou částí a jízdními hodinami.

V programu  máme dost času i na povídání si o tom, co se cestou stalo a na přesně takové tempo, jaké budeme potřebovat . Nikdo na vás nebude spěchat a už vůbec ne křičet. Vše si budeme vysvětlovat a trénovat tak dlouho, jak bude potřeba.

V ceně kurzu je standardní nabídka: 

 • 28 jízdních hodin
 • hodiny teorie individuálně, společné se skupinou + online výuka
 • kurz první pomoci

plus něco navíc: 

 • 2 jízdy nad rámec, pro hlubší nácvik situací, kde si nejste jisti
 • závěrečná zkouška nanečisto
 • možnost sami si určit délku trvání kurzu

KURZ PRO VELKÉ STRAŠPYTLÍKY

Je určen pro ty z vás, kteří jste bohužel prožili nějakou tragickou událost spojenou z řízením a nebo svůj strach z aut vnímáte jako abnormální. Proto je tento kurz větší rozsahem, aby bylo více času tyto těžké zážitky zpracovat.

V ceně kurzu je standardní nabídka: 

 • 28 jízdních hodin
 • hodiny teorie individuálně, společné se skupinou + online výuka
 • kurz první pomoci

plus něco navíc:

 • 12 jízd nad rámec, pro nácvik situací, kde si nejste jisti
 • závěrečná zkouška nanečisto
 • možnost sami si určit délku trvání kurzu
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]