Autoškola 40 a 50 PLUS

INFO O KURZU: Díky dlouhodobým zkušenostem s výukou a výcvikem žáků víme, že zákonem požadovaných minimálně 28 jízdních hodin nestačí většině studentů k pocitu jistoty. Proto je tento kurz určen pro ty z vás, kteří chtějí investovat do svých řidičských dovedností více času, energie i peněz, tak aby se cítili co možná nejbezpečněji při svých řidičských začátcích.

Oba tyto kurzy počítají s časem na PROCVIČOVÁNÍ všech konkrétních dovedností spojených s řízením vozidla.

Kurz 50 PLUS nabízí navíc 10 hodin, ve kterých si sami určíte, co konkrétně byste si přáli procvičit, zvládnout (velké křižovatky, parkovací manévry, konkrétní trasu,…).

Tyto kurzy obsahují učebnici, hodiny přednášené teorie (v úterý od 17.30 do 19.00), 40 nebo 50 jízdních hodin, kurz zdravovědy, kurz údržby vozidla a jako bonus si můžete vybrat z našich magnetických zetek vybrat to, které se vám nejvíc líbí.