Autoškola 40 a 50 PLUS

Po dlouholeté zkušenosti v autoškolství je nám jasné, že zákonem daných 28 jízdních hodin je dostačující jen pro malou skupinu našich studentů. Většina z vás by určitě uvítala větší množství jízd, hlubší nácvik některých dovedností (parkování, jízda v úzkých uličkách centra Prahy, dálniční nájezdy a sjezdy … ) a více hodin teorie.

Proto jsme se rozhodli vytvořit program Autoškola 40 Plus a Autoškola 50 Plus, o kterém jsme přesvědčeni, že vás plně připraví do provozu tak ,že vás nic nezaskočí. Tento kurz od začátku počítá s dostatkem času na procvičení všeho, co vás v autě potká a nabízí více času k nacvičení konkrétních dovedností. Byli bychom rádi, kdyby se tímto směrem odvíjela i legislativa České republice.. Věříme, že by pak všichni řidiči – začátečníci byli mnohem lépe připraveni a nebáli by se vyjet na silnice.

 1. Teorie – zaměřená na ovládání a bezpečnost 2x45min
 2. Jízdy – cvičiště – dovednosti, ovládání vozu (spojka, brzda, volant) 4x45min
 3. Teorie – základní křižovatky 2x45min
 4. Jízdy – malý provoz – dovednosti 6x45min
 5. Teorie – značky a výklad zákonu č. 361 2x45min
 6. Jízdy – malý provoz – zaměřené na předchozí teorii a dovednosti 4x45min
 7. Teorie – výklad, zkoušky, pravidla 2x45min
 8. Jízdy – střední provoz – dovednosti, křižovatky, jízda v pruzích 8x45min
 9. Jízdy – větší provoz – centrum, velké křižovatky, tramvaje 6x45min
 10. Jízdy – nájezd a sjezd dálnice, dálnice 2x45min
 11. Jízdy – mimo město 2x45min
 12. Jízdy – cestování ve tmě 2x45min
 13. Jízdy – parking, v nákupních centrech a ve městě 4x45min
 14. Cvičná závěrečná zkouška 2x45min
 • učebnice, výukové CD
 • skupinové hodiny teorie
 • 8 hodin individuálních konzultací teorie (viz. osnova)
 • 40 jízdních hodin (dle výše uvedeného rozpisu)
 • zdravověda – teorie a praxe
 • údržba vozidla – teorie a praxe
 • a na konci si můžete vybrat z našich magnetických Zetek to, které se vám nejvíc hodí